Telefony

608 322 130, (22) 404 11 99

Notariusz Anita Hnatyszyn

Notariusz Anita Hnatyszyn – Kancelaria Notarialna w Warszawie

Kancelaria Notarialna Anity Hnatyszyn działa od 2013 roku, oferując kompleksowe wykonywanie czynności notarialnych, na podstawie ustawy – Prawo o notariacie.


Położenie Kancelarii

Kancelaria Notarialna mieści się w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, nieopodal skrzyżowania Al. Niepodległości z ul. Ksawerów.

Kancelaria położona jest przy Alei Niepodległości 35, lokal 4, na I piętrze budynku mieszkalnego, w budynku z windą.

Kancelaria jest położona w pobliżu następujących ulic: Al. Niepodległości, ul. Ksawerów, ul. Domaniewska, ul. Woronicza, ul. Wołoska, ul. Malczewskiego, ul. Puławska, ul. Wielicka, Al. Wilanowska, ul. Odyńca, ul. Joliot-Curie, ul. Bukietowa, ul. Modzelewskiego oraz bardzo blisko Galerii Mokotów. Położenie Kancelarii sprawia, że łatwo dojechać do nas z pozostałych dzielnic miasta stołecznego Warszawa, w szczególności takich jak Mokotów, Ursynów, Centrum (Śródmieście), Służew.

Polecamy łatwy dojazd komunikacją miejską: metro Wierzbno, metro Wilanowska, tramwajem do ulicy Woronicza, autobusami. Naprzeciwko Kancelarii znajduje się bezpłatny parking; istnieje również możliwość bezpłatnego zaparkowania na tyłach Kancelarii, przy ul. Lutocińskiej.

Godziny urzędowania

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, jednak istnieje możliwość umówienia aktu notarialnego w dni wolne od pracy, takie jak sobota, czy niedziela. Wszelkie czynności notarialne wykonywane są po uprzednim ustaleniu szczegółów z zainteresowanymi stronami drogą telefoniczną, e-mailową lub w trakcie wizyt w Kancelarii.

Taksa notarialna

Za wykonane czynności pobierana jest taksa notarialna. Klientów usiłujących ustalić, czy dany notariusz jest „tani”, czy „drogi”, informujemy, że wynagrodzenie za czynności notarialne uzależnione jest od rodzaju czynności notarialnych i naliczane jest zgodnie z obowiązującymi przepisami, zaś do wynagrodzenia Notariusza należy doliczyć podatki i opłaty, które notariusz pobiera i przekazuje odpowiednim instytucjom państwowym.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zarówno o kosztach notarialnych, jak i o dokumentach wymaganych do sporządzenia aktów notarialnych, prosimy o bezpośredni kontakt z pracownikami Kancelarii.

Zakres czynności notarialnych

Świadczymy pełen zakres usług notarialnych. Notariusz Anita Hnatyszyn i doświadczony zespół pracowników oferują między innymi sporządzanie:

  • aktów notarialnych (np. sprzedaży nieruchomości i spółdzielczych praw do lokalu),
  • protokołów Zgromadzeń Spółek;
  • aktów poświadczenia dziedziczenia;
  • innych poświadczeń;
  • protestów weksli i czeków,
  • wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów,
  • innych czynności, wynikających z odrębnych przepisów.

O Notariuszu

Anita Hnatyszyn – Notariusz

Wstąpiłam do Notariatu RP, aby pełniąc funkcję notariusza służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem.

Notariusz Anita Hnatyszyn posiada wieloletnie, wszechstronne doświadczenie zawodowe, które zdobywała orzekając w Sądach, w tym Wydziale Krajowego Rejestru Sądowego, a następnie świadcząc pomoc prawną jako Radca Prawny, współpracując z najbardziej renomowanymi spółkami, instytucjami i kancelariami w Warszawie.

Specjalizacją Notariusz Anity Hnatyszyn jest sprzedaż/kupno nieruchomości, obsługa notarialna spółek, prawo spadkowe, rygory egzekucji oraz sprawy z zakresu umów majątkowych.

Galeria